TAŞINABİLİR MİNİ DV GİZLİ KAMERALI
Genel Özellikleri
        Küçük tasarımı ve UV Spray boyama tekniği sayesinde modaya uygun ve giyilebilir          bir üründür.
         Webcam olarak kullanarak bilgisayarınızda arkadaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz.
         AVI video formatını destekler.
         Düşük aydınlatma altında yüksek tanımlı görüntü kaydı yapabilir.
         720 * 480 desteği 30 kare / sn ve 320 * 240 video kaydı ve çıkışı.
         USB1.1 ve USB2.0 arabirimlerini destekler.
         Max. 8 GB kadar T-Flash Hafıza kartlarını destekler.
        Dahili Li-ION pil sayesinde 90 dakikaya kadar görüntü kaydını destekler.
II Kullanım
 1. Şarj Etmek
Dahili Li-ION pili olduğundan lütfen ilk kullanımdan once şarj ediniz. Pili iki şekilde şarj edebilirsiniz:
1.) Cihazı bilgisayarınıza paket içeriğindeki USB kablo ile bağlayarak şarj edin.
2.) Cihazı gene paket içerisinde verilen adaptor yardımı ile şarj edin..
 ÖNEMLİ UYARI: Cihazın şebekeden kaynaklanan sorunlardan dolayı bozulmaması açısından bilgisayarınızın USB girişinden şarj edilmesini tavsiye ediyoruz.
 Cihazınız şarj olmaya başladığında yeşil ve kırmızı ışık sırasıyla yanmaya başlayacaktır.
 Not: Cihazınızın pili bitmeye yaklaştığında yada tamamen bittiğinde  koruma moduna geçerek cihazın açılmasını engelleyecektir. Bu durumda lütfen cihazı şarj ediniz.
 2. Video Kaydı
Power düğmesine hafifçe basınız (UYARI: Cihazınız aşırı güç kullanımına gerek olmaksızın çalışacaktır. . Sarı ışık yanarak cihazınhazır modda olduğunu gösterecektir. Kayıt/Dur düğmesine hafifçe bastığınızda kırmızı ışık yanıp sönmeye başlayarak video kaydında olduğunu gösterir. Video çözünürlüğü 720*480 ve 29-30 kare/sndir. Kayıt/Dur düğmesine hafifçe tekrar bastığınızda kayıt duracak ve dosya otomatik olarak kaydedilecektir. Dosya kaydedildikten sonra kırmızı ışık sürekli yanmaya başlayacaktır. Tekrar kayda geçmek için Kayıt/Dur düğmesine tekrar basınız.
 Uyarı:
a. T-flash (Micro SD) hafıza kartının takılı olduğundan emin olun, aksi halde cihaz 30 saniye içinde kendini kapatacaktır.
b. Max. 8GB T-Flash Hafıza Kartı kullanabilirsiniz.
c. Dosyanın kaydedilmesi için bir kısa da olsa bir süre gerklidir, o yüzden lütfen bu esnada Kayıt düğmesine tekrar tekrar basmayınız, aksi halde hatalı veya bozuk dosyalarla karşılaşabilirsiniz.
d. Düzgün video kaydı için çekimini yaptığınız obje ile aranızda 50cm mesafeyi koruyunuz, ve ortam aydınlatmasının yeterli olduğundan emin olunuz. Bu şekilde videolarınız doğru, doğal renklerde ve kararlı olacaktır.
 3.  Ses Kontrollü Video Kaydı
Power düğmesine hafiçe basarak cihazınızı açınız. Sarı ışık yanarak cihazın HAZIR konumda olduğunu gösterecektir. Sonrasında MODE düğmesine hafifçe basarak Ses Kontrollü Kayıt Moduna geçersiniz. Bu durumda sarı ışık sürekli yanmaya ve kırmızı ışık da hızlıca yanıp sönerek Ses Kontrollü durumun hazır olduğunu gösterecektir. Ortam gürültüsü 60dB'in üzerine çıktığında video kaydı otomatik olarak başlayacaktır.  Bu durumda da sarı ışık sürekli yanacak ama kırmızı ışık artık yavaşça yanıp sönmeye geçecektir.
 Bu durumdaki minimum kayıt süresi 2 dakikadır. Bu 2 dakika içerisinde başka ses yada gürültü algılanmazsa kayıt otomatik olarak kaydedilir ve durdurulur. Bu esnada ortamda gürültü , konuşma, yada sesler devam ediyorsa o zaman kayıt devam edecektir. 
 Otomatik Kapanma
 aşağıdaki durumlarda otomatik olarak kapanacaktır:
a. Video çekimi sırasında yeterli pil yoksa dosya kaydedilip cihaz kapanır.
b. Hafıza kartında yeterli yer kalmadığı zaman dosya otomatik olarak kaydedilip, cihaz kapanır.
c. Hazır konumunda iken herhangibir işlem yapılmaz ise 45 saniye sonra cihaz kapanır.
 Bilgisayar Bağlantısı
Not:
a. Bilgisayara bağladığınızda eğer cihazınız 30sn içerisinde algılanmadıysa, lütfen diğer bir USB porta takarak tekrar deneyiniz.
b. Videolarınız yüksek çözünürlüklü ve büyük boyutlu olduğundan bilgisayarınıza kaydettikten sonra seyretmeniz daha iyi performans verecektir.
Webcamera Fonksiyonu
Cihazınızı webcam olarak kullanabilmek için ilk seferde CD içeriğindeki SPCA1528_V2220_M Setup.exe isimli dosyayı çalıştırarak gerekli sürücüleri yükleyiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra masaüstünüzde AMCAP isimli bir ikon göreceksiniz.
Daha sonra  bilgisayarınıza USB kablo ile bağlayın. Cİhaz USB Bellek gibi bilgisayar tarafından algılandıktan sonra hafifçe MODE düğmeisne basınız. Böylece webcam moduna geçecektir. AMCAP çalıştırarak görüntünüz test edebilirsiniz  
Reset
 anormal bir çalışma yada sebebini bilemediğiniz normal durumda olmayan sorunlar oluşursa, sisteminin yeniden başlatılması (reset) gerekli olabilir.
 Bu durumda sivri olmayan ince bir nesne (ataç mesela) ile RESET yazısının yanındaki ufak delikteki gizli düğmeye hafifçe basınız.

 
 

Mini dvd mzn-05

  • Ürün Kodu: Mini-dvd-mzn-05
  • Stok Durumu: 10
  • 90,00TL

  • Vergiler Hariç: 90,00TL