Kargolama

PTT KARGO (Kapıda Ödeme )

          Sipariş vermiş olduğunuz ürünler Aynı gün içerisinde hazırlanarak PTT kargo ile adresinize kapıda nakit ödemeli olarak gönderilir.

Kargonuz Türkiye nin her yerine Kargoda yaşanan gecikmeler dışında 3 gün içerisinde teslim edilmektedir.

Kargo gönderimi sonrası email adresinize kargo numaranız ve kargonuzun çıkarıldığı bilgisi gönderilir.

Kapınıza gelen görevliye ürün ücretini ödeyerek paketinizi hemen teslim alabilirsiniz.Görevli eğer sizi adresinizde bulamadı ve haber kağıdı bırakmış ise en yakın ptt şubesine uğrayarak paketinizi alabilirsiniz.

4441788 nolu telefondan veya www.ptt.gov.tr adresinden size email ile gönderilen kp ile başlayan kargo numaranız ile kargonuzu sorgulayabilirsiniz..

Kapıda ödeme seçeneğimizde herşey dahil sabit 7 TL kargo ücreti alıcıdan tahsil edilmektedir.Kapıda ödeyeceğiniz miktara otomatikman eklenir.

NOT: PTT KARGO BAZI BÖLGERE TESLİMAT SÜRESİ GECİKMELER OLABİLİYOR HATIRLATIRIZ.GECİKME SORUNU YAŞAMAK İSTERMİYORUM DİYORSANIZ BANKA HESABIMIZA HAVALE İLE ÖDEME YAPTIĞINIZDA DİĞER KARGO FİRMALARI İLE EN GEÇ 2 GÜN İÇERİSİNDE ELİNİZDE OLUR.

Aras , Yurtiçi, Mng, Sürat kargo teslimat:

    Havale veya EFT ile yapılan ödemelerde müşterilerimize hızlı gönderi sunabilmek için Aras , Yurtiçi, Mng, Sürat kargoları ile çalışmaktayız.

Ürün ücreti hesabımızda göründüğü gün içerisinde kargonuz hazırlanarak istediğiniz kargo firmasına adresinize yollanmak üzere teslim edilir.

Kargo süresi normal olarak küçük paketler tüm türkiyeye 1 günde büyük paketler ise 2 gün gibi bir zamanda size ulaştırılır.

Kargo gönderildikten sonra kargo numaranız ve çıkarıldı bilgisi email adresinize  bilgi olarak göderilir.Kargo ücreti alıcıya ait olmaktadır.

Tahmini normal Kargo ücretleri 6-10 tl arası değişmektedir.